خرید الکتروپمپ در تهران از مک پمپ ایران

خرید الکتروپمپ در تهران

برای خرید الکتروپمپ در تهران از مک پمپ ایران میتوانید با متخصصین ما تماس بگیرید و بهترین انتخاب را برای خود داشته باشید ، مک پمپ ایران با نیم قرن تجربه در زمینه فروش و تعمیرات تخصصی پمپ های آب میتواند بهترین انتخاب برای شما عزیزان تهرانی باشد و یا هر کجای کشور عزیزمان که هستید میتوانید محصول خود را ظرف 3 روز کاری درب منزل تحویل بگیرید ، با مک پمپ ایران در این مقاله خرید الکتروپمپ در تهران همراه باشید، همچنین برای خرید الکتروپمپ از مک پمپ ایران میتوانید از فروشگاه ما دیدن فرمایید.

الکتروپمپ چیست

الکتروپمپ، وسیله مکانیکی می باشد که انرژی مکانیکی، را به سیال منتقل می کند و فشار آن را بالا می برد تا این فشار برای غلبه بر اصطکاک های سیال با بدنه لوله، شیرآلات، دیواره کانال، مصرف گردد و سیال به محل مورد نظر منتقل می شود. همواره نیاز به جابه جایی مایعات علی الخصوص آب از دغدغه های مهم بشر از قدیم الایام بوده . اختراع ارشمیدس برای انتقال آب از رودخانه به زمینهای کشاورزی اطراف اولین پاسخ به این دغدغه بوده و انواع تلاشها برای طراحی و ساخت وسیله مکانیکی جهت انتقال مایعات از آن پس صورت گرفته است

 

با توجه به گستردگی نوع مایعات و نیازهای مختلف انتقال انواع مختلفی از جمله گریز از مرکز سانتریفوﮊ جابجایی مثبت، پیستونی، دنده ای، پلانجری، دوزینگ، دیافراگمی، کف کش، چند طبقه مولتی استیج، پرستالتیک، لجن کش طراحی و ساخته شده است.انواع پمپ های موجود در بازار را میتوانید از مک پمپ ایران تهیه فرمایید ، کافی است همین حالا با تکنسین های ما تماس بگیرید .

نکاتی در مورد انتخاب الکتروپمپ

ارتفاع کلی دینامیک

دبی مورد نیاز

ارتفاع مکشی مثبت خالص در دسترس

درجه حرارت بهره برداری

تجزیه عملیاتی

طبیعت مایع

چگالی مخصوص

 

 راهنمای انتخاب پمپ مناسب

یکی از نخستین تصمیمات درطراحی یک سیستم پمپاژ انتخاب ارتفاع و دبی می باشد تا بتوانیم اندازه پمپ را تعیین نماییم. انتخاب ابعاد لوله نیز موثر می باشد. یکی دیگر از روش های انتخاب پمپ نوع سیال می باشد به عنوان مثال:

آیا حامل ذرات جامد می باشد؟

اگر چنین می باشد اندازه و درصد آنها چقدر می باشد؟

آیا مایع ویسکوز می باشد؟

ویسکوزیته آن چقدر می باشد؟

فشار بخارآب چقدر است؟

آیا درمقابل درجه حرارت حساس است.

آیا ساینده می باشد؟

در نتیجه باید موارد زیر را جهت حداقل اطلاعات مورد نیاز برای انتخاب پمپ سانتریفوژ مناسب فرایند، مورد رسیدگی قرار داد تا سرویس مورد نظر درخواست شود و مایعی که باید پمپ شود.

بهترین نوع پمپ

پمپ هایی که دارای مارک معروف با کارایی و راندمان بالا، با پایین ترین صدای تولید شده با بالاترین خدمات پس از فروش و قطعات یدکی مربوط به پمپ و همچنین گارانتی قطعات مکانیکی و برقی و قطعات یدکی مربوطه باشند، بهترین راه انتخاب، الکتروپمپ هستند.

 

کاربرد های الکترو پمپ

الکتروپمپ مخصوص عسل، الکتروپمپ غلیظ کش
کاربرد فراوان پمپ در وسایل نقلیه
پمپ‌ های بزرگ برای پر کردن حوضچه ‌های تعمیر کشتی
امکان جابجایی به ارتفاعی بالاتر (با افزایش هد)
کاربرد فراوان پمپ در صنعت
انتقال مایعات
تلمبه‌ های دستی، برای انتقال آب یا سوخت را از مخزنی (مانند چاه آب) به مخزن های دیگر

انواع الکتروپمپ

الکتروپمپ پنتاکس ایتالیا با تولید انواع الکتروپمپ در بخش خانگی ،ساختمانی ، صنعتی ، کشاورزی و آبرسانی و مارک Vertix که علامت تجاری صنایع پمپ سازی Pentax می باشد .

الکتروپمپ ساخت پمپیران و سولار پمپ : شامل انواع الکتروپمپ (فشار قوی ، گریز از مرکز ، دو مکشه ، شناور ، روغن داغ ، گل کش )

الکتروپمپ های چینی در انواع الکتروپمپ های شناور ، کفکش ، لجن کش ، خانگی ، الکتروپمپ های طبقاتی عمودی-افقی و سانتریفوژ

الکتروپمپ پدرولا ایتالیا در انواع الکتروپمپ های شناور ، فشار قوی ، سانتریفوژ و خانگی

الکتروپمپ لوارا ایتالیا وابسته به گروه صنعتی ITT بزرگترین گروه صنعتی دنیا در زمینه تولید پمپهای گریز از مرکز چدنی و استینلس استیل ، الکتروپمپ های طبقاتی (جهت پمپاژ مواد شیمیایی)، الکتروپمپ های لجن کش و کفکش ، الکتروپمپ های شناور و انواع بوستر پمپ ها با آبدهی تا ۵۰۰۰ متر مکعب در ساعت و تا فشار ۵۰ بار.

انواع پمپ خانگی بر اساس توان

پمپ آب خانگی نیم اسب بخار: پمپ آب خانگی نیم اسب بخار، به دلیل توان کمش، برای ساختمان های یک طبقه با حداکثر متراژ 150 متر مناسب است.

پمپ آب خانگی بشقابی یک اسب بخار: پمپ بشقابی یک اسب، برای ساختمان های سه طبقه و شش واحد با حداکثر متراژ 75 متر برای هر واحد، قابل استفاده است.

پمپ آب خانگی جتی یک اسب بخار: این نوع پمپ ها، پمپ جتی با توان یک اسب بخار هستند که برای ساختمان های دارای چهار طبقه و 8 واحد با حداکثر متراژ 68 متر برای هر واحد، مناسب است.

پمپ آب خانگی دو پروانه یک اسب بخار: پمپ مدل دو پروانه ای یک اسب بخار در ساختمان های چهار طبقه با تعداد 8 واحد که هر واحد دارای حداکثر 75 متر است، نصب می شود.

پمپ آب خانگی دو پروانه یک و نیم اسب بخار: پمپ های یک و نیم اسب بخار دو پروانه ای جهت استفاده در ساختمان های پنج طبقه با 10 واحد که متراژ هر واحد می تواند حداکثر 100 متر باشد، نصب می گردد.

پمپ آب خانگی دو اسب بخار: جهت مصرف در ساختمان های پنج طبقه 14 واحد با حداکثر متراژ 100 متر نصب می گردد و برای 20 واحد با میانگین 100 متر متراژ از پمپ های 4 اسب دو پروانه سه فاز استفاده می گردد. اما برای استفاده از پمپ آب در مجتمع های مسکونی که حداقل دارای 20 واحد می باشند نیاز به بوستر پمپ میباشد که بتواند آبرسانی را براحتی انجام دهید.

پمپ خانگی بی صدا یا کم صدا

پمپ های موجود در بازار در میزان بلندی صدا نسبت به هم تفاوت دارند. باید توجه داشته باشید بی صدا بودن کامل یک پمپ آب، تصور نادرستی است و بهتر است به جای آن از واژه پمپ کم صدا استفاده شود. برای خرید یک پمپ خانگی کوچک و کم صدا، کارشناسان ما در کنار شما هستند و آماده ارائه مشاوره تخصصی و پاسخگویی کامل به سوالات شما در مورد قیمت پمپ آب خانگی شما هستند.

 

انواع پمپ آب خانگی بر اساس کارکرد

الکتروپمپ های آب خانگی بر حسب نوع کارکرد به دو دسته زیر تقسیم می شوند:

پمپ های افزایش فشار آب

پمپ های آب در گردش (پمپ سیرکولاتور یا برگشت آب گرم)

پمپ های افزایش فشار، معمولا 3000 دور هستند، ولی پمپ های آب در گردش، جهت به گردش درآوردن آب گرم در یک مدار بسته (مثل موتور خانه ها) استفاده می شوند و عموما الکتروموتورهای آنها 1500 دور است. هرچه دور الکتروموتور بیشتر باشد، میزان فشار و صدای تولید شده از پمپ نیز بیشتر خواهد بود.

 

نحوه اتوماتیک کردن پمپ افزایش فشار
عموما جهت اتوماتیک کردن پمپ های افزایش فشار از سه سیستم استفاده می گردد :

استفاده از تابلو فرمان برای پمپ سه فاز (به کارگیری اینورتر)
استفاده از ست کنترل یا کلید دیجیتال
استفاده از منبع تحت فشار

امیدواریم این مقاله کاربردی اطلاعات شما را افزایش داده باشد ، همچنین میتوانید با نظرات خود در تکمیل کردن این مقاله به ما کمک کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


هفت − = 4